آیا مربا نیاز به نگه داری در یخچال را دارد؟

نگه داری مربا در یخچال ضروری نیست اما پیشنهاد میگردد بعد از باز شدن درب آن در یخچال نگه داری کنید .

 

چه مدت زمان بعد از باز شدن درب شیشه، مربا همچنان تازه باقی می ماند ؟

در شرایط عادی و زمانی که درب محصول هنوز باز نشده محصول از لحاظ تغییرات در امان است وقتی درب محصول باز میشود محصول در معرض هوا و اسپور کپک و مخمر های موجود در محیط اطراف قرار میگیرد و در واقع شرایط نگه داری محصول است که در تازه و غیره تازه ماندن محصول تاثیر گذار است .لازم به ذکر است که با نگه داری محصول در یخچال بعد از باز شدن درب مربا میتوان در حفظ تازگی محصول موثر واقع شد .

 

بهترین دما و شرایط نگه داری مربا چیست ؟

این طبیعت محصولات بسته بندی شده است که بعد از گذشت زمان طعم و رنگ آنها تغییر کند بهترین دمای نگه داری مربا 16 تا 25 در جه سانتی گراداست و نباید دمای نگه داری محصول   از 40 درجه سانتی گراد بیشتر شود . محصول نباید در معرض نور مستقیم آفتاب قرار گیرد . طول مدت shelf life  تمام مربا های ما تا 2 سال است ولی به شما پیشنهاد میگردد ماکزیمم تا یک سال بعد از تاریخ تولید محصول آن را مصرف نمایید تا کم ترین میزان تغییر را در محصول مشاهده نمائید .

راه تشخیص عسل طبیعی از غیر طبیعی چیست ؟ آیا تانیش عسل طبیعی است ؟

نشانههای ظاهری عسل مانند رنگ و طعم و غلظت تا حدودی میتوانند بیانگر کیفیت عسل باشند ولی این المانها بسته به تغذیه زنبورها از شهد گلهای مختلف یا حتی شکری که ممکن است کندوداران برای تغذیه زنبور فراهم کرده باشند، فرق میکند تنها راه تشخیص مرغوب بودن عسل بررسی نتیجهی آزمایشگاه است .

عسلهای تانیش در کندوهای مختلف، هنگام   پر شدن در ظروف و حتی بعد از تولید مورد آزمایش قرار میگیرند تا   عسل 100% طبیعی و خالص و مرغوب، که زنبورها برای درست کردن آن از شهد گلها تغذیه کرده اند، در اختیار شما قرار بگیرد .شما هم میتوانید عسل ما را به آزمایشگاه بفرستید و از   طبیعی بودن و کار زنبور بون آن مطلع شوید .

بهترین زمان مصرف کنسرو های تانیش در طول مدت shelf life چه زمانی است ؟

طول مدت shelf life محصولات کنسروی تانیش 2 سال از زمان تولید برآورد شده است البته این در شرایطی است که قوطی کنسرو آسیب نبیند و در شرایط نرمال نگه داری و انبار شود در طول این زمان ممکن است طعم   و رنگ محصول تغییر کند ولی محتویات کنسرو کاملا ایمن و سالم است . تانیش پیشنهاد میکند که در صورت مشاهده ظرف متورم و نشت شده که معمولا بر اثر ضربه در حمل و نقل و نگه داری ایجاد میشود ، بدون در نظر گرفتن سن آن دور انداخته شود و یا پس از تماس با شرکت آن را با نمونه سالم تعویض کنید.


آیا مواد غذایی کنسرو شده به طور کامل پخته شده اند؟

بله مواد غذایی کنسرو شده کاملا پخته میباشند


آیا کنسرو های تانیش دارای افزودنی میباشند ؟

لازم است بدانید وقتی ماده غذایی داخل قوطی کنسرو قرار می گیرد در اثر فرآیندهای حرارتی، پخته، استریل و تمام میکروارگانیسم های آن نابود می شود و با توجه به این که بسته بندی کنسرو به گونه ای است که امکان نفوذ مجدد میکروب در ماده غذایی به صفر می رسد، در نتیجه برای افزایش ماندگاری محصول به دلیل  افزودن مواد نگهدارنده نیست  بلکه به دلیل ویژ .گی های بسته بندی و شرایط پخت آن است .